****** Co nechceš, aby jiní dělali tobě, nedělej Ty jim.******

Pokud přicházíš na tento svět s vědomím, že jsi milován, a odcházíš se stejným pocitem, vše, co bylo mezi tím, se dá překousnout.

Došlo mailem

16. března 2008 v 7:29 |  Různé
Nejmenší žena na světě. Věk 22 let.
Co dodat? Ať má šťastný život.
016
017
020
022

Nejmenší dívka světa: 73,5 cm a 5,4 kg!


Kenadie vypadá jako z pohádky o Palečkovi.


Jaké to je, žít ve světě obrů?

SEATLLE - Americká holčička Kenadie Jourdin-Bromley (5) je skutečná Malenka. Trpí vzácnou genetickou poruchou růstu, která se nazývá prvotní nanismus. Lidé s touto vadou mívají normální poměry tělesných proporcí, ale zůstávají velmi maličcí a zřídkakdy překonají výšku 80 cm.
Když se Kenadie narodila, vážila jen 1,1 kg. Lékaři předpovídali, že stěží přežije noc. Kenadie se má čile k světu a je milá a usměvavá, zkrátka nejmenší andílek na světě, jak říkají její maminka Brianne Jourdin (27) a tatínek Court Bromley (30). Má »malého« bratříčka, o 2 roky mladšího. U něj se choroba neprojevila. Při narození měl 3,8 kg, tedy víc, než vážila jeho dvouletá sestra. Kenadie nyní měří 73,5 cm, váží 5,4 kg a je nejmenším pětiletým dítětem světa. Nosí oblečky pro půlroční miminka. Od září by ale měla začít chodit do mateřské školky na celý den. Spává v kolébce a jinak vede vcelku normální život. "Jen musíme prostředí přizpůsobit její velikosti, protože svět je zkrátka postavený v podstatně větším měřítku," uvádí s úsměvem maminka Brianne.

Autor: (mnw)
Foto: Profimedia.cz
19.3.2008
Zdroj: deník AHA
Tento článek uveřejňuji, protože v mailu byl chybně uveden věk dívky (22let).


Zdroj: došlo mailem, foto přiloženo k mailu
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 xanadu xanadu | Web | 18. listopadu 2011 v 17:49 | Reagovat

Velmi zajímaví článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama