****** Co nechceš, aby jiní dělali tobě, nedělej Ty jim.******

Pokud přicházíš na tento svět s vědomím, že jsi milován, a odcházíš se stejným pocitem, vše, co bylo mezi tím, se dá překousnout.

Oslavy výročí a svatby

10. července 2008 v 12:15 |  Svátky
láska9
První výročí svatby se nazývá bavlněné, druhé papírové, třetí kožené, čtvrté květinové nebo ovocné, páté dřevěné, šesté železné, sedmé vlněné, osmé bronzové, deváté měděné nebo hliněné, desáté cínové.
květ61
Jedenácté ocelové, dvanácté hedvábné a batistové. Po třinácti letech se mu říká krajkové, po čtrnácti letech ze slonové kosti, po patnácti letech se slaví křišťálové a po dvaceti letech porcelánové.
lidé65
Po pětadvaceti letech je stříbrná svatba. Po třiceti letech je výročí perlové, po 35 letech korálové, po 40 letech rubínové a po 45 letech safírové.
šperk kameny
Padesát let společného života v manželství slaví jubilanti jako zlatou svatbu, po 55 letech je smaragdové výročí. Po šedesáti letech je svatba diamantová a po 70 letech platinová.
šperk diamant


kv86


Zdroj: internet
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Bylinka Bylinka | Web | 23. července 2008 v 23:47 | Reagovat

Moc hezké shrnutí. Naši oslavili před pár dny 20. výročí svatby - křišťálové. Nevím, kde je chyba, ale na přání, které jim došlo, bylo napsáno, že po dvaceti letech je křišťálová svatba.. :)

2 Ticko Ticko | 11. listopadu 2015 v 9:22 | Reagovat

Originální dárky pro muže k různým výročím- bedny s lahůdkami:

http://manboxeo.cz/eshop/bedna-pro-jedlika-mala/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama