****** Co nechceš, aby jiní dělali tobě, nedělej Ty jim.******

Pokud přicházíš na tento svět s vědomím, že jsi milován, a odcházíš se stejným pocitem, vše, co bylo mezi tím, se dá překousnout.
Proč mám depku?

3. září 2008 v 23:49 |  Jen tak
věc10
Od 1. září vyjela Česká televize s novou grafikou a ve zprávách s novým formátem 16:9. Novou grafiku jim chválím, ale ten formát ani trochu.
Protože nejsem hrdým majitelem televizoru LCD, domácího kina a jiným vymožeností, mám depku. Vlastníme sice zánovní televizor, leč standartních rozměrů. Asi jako většina národa.
A teď to přijde. Při sledování předpovědi počasí mi zůstavájí údaje o východu a západu Měsíce utajeny. To by ještě nebyla taková tragédie, ale já nevím, kdy vyjde a zapadne Slunce! To je, jistě uznáte, zásadní informace. Co budu dělat, když se probudím před východem nebo po západu Slunce? Budu žít ve tmě! Strašné pomyšlení.
Při zprávách se dozvím, že právě mluví Zdeněk, Barbora nebo Eva. Ostatní údaje mám skryty za bednou televizoru. A když výše zmíněná osoba mluví živě, tak vidím jen Ž.
Tím mě tedy ČT vůbec nenadchla. Uvažuju o tom, že požádám o vrácení alikvótní části koncesionářského poplatku, protože nemám úplné informace.
Je to k zbláznění.
lidé110
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 knoflik knoflik | 4. září 2008 v 22:06 | Reagovat

Jo holka, koncesionářsky poplatky neplatíš za sledování programu v telce.

Ty se platí za to, že tvoje domácnost má odběr elektřiny.

Nic jiného ti nemůžu poradit než - sehnat si kohouta.Ten kokrhá jen ráno,

Sice tě bude budit již od 4 hod. ale budeš si  jistá , že nezaspíš ráno.

Jéééé, už to vidím,jak na nočním stolku vedle hodin máme klec s kokrháčem.

2 hadimrcha hadimrcha | Web | 8. září 2008 v 13:10 | Reagovat

Tak to máš pravdu, na informace máme nárok a sypou se ze všech stran, ale ty podstatné se člověk, většinou dozvídá později, než by chtěl.  Tak je to i o novém TV formátu, věděli jsme , že se chystá, ale co to bude pro nás majitele obyčejných tv přístrojů znamenat, to nám neřekli, že budeme potřebovat kokrháče, nenaznačili ani jednou.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama