****** Co nechceš, aby jiní dělali tobě, nedělej Ty jim.******

Pokud přicházíš na tento svět s vědomím, že jsi milován, a odcházíš se stejným pocitem, vše, co bylo mezi tím, se dá překousnout.
(Kalendář od Marušky)


Kašna na náměstí

20. června 2020 v 15:08 | Jarmila* |  U nás
Kašna na náměstí v Chotěboři je už nejméně dva měsíce v provozu, ale dosud jsem neměla příležitost ji vyfotit.
Až ve čtvrtek se zadařilo. Natočila jsem i krátké video, ale nemám nervy na to, abych ho nejprve nahrála na Youtube a pak sem. Musíte se spokojit s fotografií.
V noci je kašna barevně osvětlená. Pro ilustraci přikládám foto z časopisu ECHO, které pořídil Jiří Čermák.
Vedle kašny se budují nové kulaté záhonky na květiny. Dříve tam rostly obyčejné keře a byly vyšlapané cestičky i mimo dláždění.
Až tam budou květiny, bude to hezké.
Ve čtvrtek v noci začalo pršet a téměř bez přestávky prší a prší. Řečeno s klasikem - chčije a chčije. Smějící seMějte pohodový víkend! Usmívající se


 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Hanka Hanka | 22. června 2020 v 10:30 | Reagovat

Budete tam mít moc hezké náměstí. Stavbu kašny jsme mohli u tebe na blogu průběžně sledovat a je pěkná. Sice, ovlivněna jinými kašnami ve městech, jsem si myslela, že uprostřed bude nějaká socha nebo talíř, z kterého voda buda téct, ale dnes je asi moderní tento způsob, kdy voda tryská v intervalech z těch trubek. Jsem překvapená, že v kašně je tolik vody, to nebývá zvykem, ale možná fotka klame. A záhonky budou fajn, je to lepší než souvislá plocha, lidi by si stejně udělali cestičky. Ale zpívající fontána aspoň v určitou hodinu to asi není. ???  :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama